İTSO Başkan yardımcısı Muhsin Yeter, Esnafa Türk Bayrağı ve TOBB tarafından ülke genelinde Enflasyonla Top yekûn mücadele ‘VARIZ’ en az yüzde 10 indirim yazılı afişi Nihat Açıkalın’a verdi.
İskenderunlu esnaflardan şehrimizin ve İTSO’nun en eski esnaflarından biri olan Ayakkabı çanta mağazası sahibi Nihat Açıkalın’ı ziyaret eden İTSO Başkan yardımcısı Muhsin Yeter, esnaflarla sohbet etti, sorunlarını dinledi ve İTSO’nun çağrısını anlattı.
İTSO Başkanı yardımcısı Muhsin Yeter, Nihat Açıkalın’ı ziyaretinde yaptığı konuşmasında; “İTSO olarak kampanyaya destek veren esnaflarımıza gösterdikleri duyarlılıktan dolay teşekkür ediyoruz. İskenderun’un en eski esnaflarındansınız. Kampanyaya ilk günden bu yana vermiş olduğunuz desteklerden dolayı teşekkür ediyoruz. İTSO olarak bizler de ziyaret ettiğimiz esnaflarımıza Türk Bayrağı ve Enflasyonla Top yekûn mücadele ‘VARIZ’ en az yüzde 10 indirim yazılı afiş veriyoruz. Hayırlı işler bol kazançlar diliyoruz” dedi.
Ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren Ayakkabı çanta mağazası sahibi Nihat Açıkalın ise; “
İTSO’nun enflasyonla mücadele konusunda çağrı yapması önemli. Bizler de bu çağrıya uyarak, esnaflarımıza satışlarımızda gerekli indirim ve kolaylığı sağlayacağız. Türk milleti olarak bu süreci de birlik ve beraberlik içerisinde atlatacağımızı temenni ediyorum” dedi.