İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri, 31 Mart seçimlerinde Cumhur İttifakından   Belen Belediye Başkanı seçilen İbrahim Gül’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Karşılıklı sohbet ortamında geçen ziyarette, iyi dilek ve temennilerde bulunuldu.

İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, Ziyarette yaptığı konuşmasında; Belen’e hizmet noktasında Başkan Gül’e başarılar dileyerek; “İTSO olarak Belen’de de üyelerimiz var. Belen’e eğitim ve çeşitli konularda desteklerimiz oldu. Üyelerimizin sorunları ile ilgilendiğimiz gibi, zaman zaman ziyaretlerimiz de oluyor ve sorunlarının çözümü noktasında elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Bölgemize değer katacak hizmetler de birlikte çalışabiliriz” dedi.

Ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül ise; “Belen halkımızın teveccühü ile Belediye Başkanı seçildik. Bundan sonra Belen’e hizmet noktasında var gücümüzle çalışacağız. İTSO yönetimi olarak ziyaretiniz bizlere ayrıca onurlandırmıştır. Belen için projelerimiz çok. Bu projeler de, İTSO’nun da yanımızda olması bizleri mutlu edecektir” şeklinde değerlendirmelerde bulundu.

Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül’ün ziyaretinde,  İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, İTSO Meclis Başkanı Okan Belli, İTSO Başkan yardımcıları Muhsin Yeter, Mahir Taner, İTSO Muhasip üye Gassan Kuran, İTSO yönetim kurulu üyeleri Müfit Tennioğlu, Raşit Özyurt, Hıdır Güneş, Yusuf Yılmaz, İTSO Genel sekreteri Figen Gül Dönmez yer aldı.