İTSO Yönetim  Kurulu Muhasip Üye Gassan Kuran’dan Çıtır Kuruyemişi ziyaret etti. Ziyarette Çıtır Kuruyemiş işletmecisi  Resul Arandı’ya hayırlı işler dileyerek Türk bayrağı takdim eden İTSO Muhasip üye Gassan Kuran, oda hakkında detaylı bilgiler paylaştı.

İTSO Muhasip Üyesi Kuran ziyarette yaptığı konuşmasında; “ Ülke olarak zor günler geçiriyoruz. Döviz kurlarının ve faizlerin artışı sebebiyle, enflasyonda ciddi bir artış gözlenmiştir. Devletimiz tarafından Enflasyonla Topyekün Mücadele kampanyası başlatılmış olup, tüm halkımızın bu kampanyaya katılarak destek vermesini bekliyoruz. Bu vesileyle bizler de üyelerimizin işyerlerine ziyarette bulunuyor, sorunlarını dinliyor, çözüm yolları arıyor ve tespit ettiğimiz bu sorunları en yetkili birimlere bildiriyoruz. Umuyoruz ki iş dünyası, bir an önce normal düzenine döner.” dedi.

Çıtır Kuruyemiş’in işletmecisi Resul Arandı ise: “ Öncelikle işyerimize hoş geldiniz, sizleri yanımızdan görmek bize güç veriyor. İTSO olarak şehrin nabzını tutuyor, sorunlarımızla ilgileniyorsunuz. KOBİ Destek Nefes Kredisi ve diğer çalışmalarınız bizlere fayda sağlıyor. Size çok teşekkür ediyoruz.’’ İfadelerini kullandı.