İTSO Başkan yardımcısı Muhsin Yeter, Esnafa Türk Bayrağı ve TOBB tarafından ülke genelinde Enflasyonla Top yekûn mücadele ‘VARIZ’ en az yüzde 10 indirim yazılı afişi Kotçu Nazım Dikere verdi.
TOBB tarafından ülke genelinde 81 ile ve 160 ilçedeki Oda ve Borsalarla birlikte Enflasyonla Top yekûn mücadele ‘VARIZ’ en az yüzde 10 indirim kampanyasına destekler devam ediyor. İTSO Başkan yardımcısı Muhsin Yeter’de esnafları ziyaret ederek, Türk Bayrağı ve ‘Enflasyonla Top yekûn mücadele ‘VARIZ’ en az yüzde 10 indirim’ afişleri vererek kampanyaya destek olmaya çağırdı
İskenderun’da uzun yıllardır esnaflar yapan Kotu Nazım Diken’i iş yerinde ziyaret eden İTSO Başkanı yardımcısı Muhsin Yeter, “Enflasyonla mücadelede hep birlikte hareket etmeliyiz. Bu zorlu sürece el birliği ile atlatacağımıza inanıyorum ve Esnaflar olarak bu kampanyaya destek verdiğiniz için teşekkür ediyoruz ve İTSO olarak sizeler Şanlı şerefli Türk Bayrağımızı hediye ediyoruz” dedi. Ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren Kotçu Nazım Diken ise, “Esnaflar olarak kampanyaya biz de destek veriyoruz. İTSO’nun bu hassasiyetinden dolayı da kendilerine teşekkür ediyoruz” dedi.