MKÜ’den İTSO’ya desteklerinden dolayı Teşekkür yazısı gönderildi

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Mimarlık Fakültesi öğrenci ve öğretim görevlileri  İTSO’nun destekleriyle Mardin’de düzenlenen 4. Uluslararası  Tasarım Bienaline katıldılar.

Gezinin düzenlenmesine destek veren İTSO’ya MKÜ Mimarlık  Fakültesince Teşekkür yazısı gönderildi.

İTSO yönetim kurulu üyesi aynı zamanda MKÜ Mimarlık Fakültesinde Öğretim Görevlisi olan Müfit Tennioğlu da öğrencileri ile birlikte geziye katıldı.  MKÜ Mimarlık bölümü öğrencileri gezi kapsamında, tarihi ve doğal yapısı ile adeta açık müze görümünde olan Mardin ve Midyat’ın tarihi kent dokusu ile Hasankeyf, Şanlıurfa,Göbeklitepe de incelemelerde bulundular.

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Dekanı  Prof.Dr.Necmi İşler, İTSO’ya gönderdiği teşekkür  yazısında;  “Mimarlık Bölümü öğrencilerinin 4. Uluslararası Mardin Tasarım Bienali için gerçekleştirilen Teknik geziye katılımlarına yönelik verdiğiniz kıymetli desteğiniz öğrencilerimizin akademik performanslarına  olumlu yansımasıyla anlam kazanmıştır. Teknik gezinin gerçekleşmesine yardımcı olduğunuz için teşekkür eder çalışmalarınız da başarılar dilerim” dedi.