Mersin 1. Türk Arap Ekonomi Zirvesi Sektörler Arası İhtisas Fuarı

Anasayfa/İtso Haberler/Genel Haberler/Mersin 1. Türk Arap Ekonomi Zirvesi Sektörler Arası İhtisas Fuarı

Mersin 1. Türk Arap Ekonomi Zirvesi Sektörler Arası İhtisas Fuarı

Değerli Üyelerimiz,
Mersin’de 11-14 Ocak 2018 tarihleri arasında “1. Türk Arap Ekonomi Zirvesi Sektörler Arası İhtisas Fuarı” düzenlenecektir.
Bölgenin en kapsamlı sektörler arası ihtisas fuarı olan 1. Türk Arap Ekonomi Zirvesi Sektörler Arası İhtisas Fuarı, ihtiyaç duyulacak her türlü donanım, geniş ürün gamı, son teknolojik ürünler ve inovasyon konusundaki tüm farklılıkları ziyaretçilere sunarak üretici ile 22 Arap ülkesi ve 6 Türk Cumhuriyeti’nden gelen alım heyetlerini bir araya getirecektir. Zirveye Yemen, Katar, Irak, Mısır, Suudi Arabistan, Fas, Libya, Filistin ve Lübnan’dan ziyaret amaçlı katılımda bulunacak yabancı firma sayısı 300’ü bulmaktadır. İhtisas Fuarı, gıda, tarım, tekstil (konfeksiyon, ev tekstili, ayakkabı, çanta), makine, yapı ve inşaat malzemeleri ve sağlık turizmi (hastane, otel, acente, sağlık ürünleri vs.)sektörlerini kapsamaktadır.
9 Büyükelçi ve Yemen Kalkınma Bakanı’nın da dahil olacağı bu zirveye, yeterli katılım sağlandığı takdirde İTSO olarak günübirlik ziyaret düzenlemeyi düşünmekteyiz.
Zirve ile ilgilenen üyelerimizin aşağıda belirtilen numara ile irtibata geçmesi gerekmektedir.
Meltem Kartal
0 326 614 5225 Dahili 120

09/01/18|Genel Haberler|