TOBB İl Kadın Girişimciler İcra Kurulu yönetimi 31 Mart Yerel seçimlerinde Cumhur İttifakından İskenderun Belediye Başkanı seçilen Fatih Tosyalı’yı makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar dilediler.

Karşılıklı sohbet ortamında geçen ziyarette, TOBB İl Kadın Girişimciler İcra Kurulu Başkanı Yeşim Ugutmen, Kadın Girişimciler olarak projelerini anlattı ve kurulun çalışmaları hakkında Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’ya bilgiler vererek, kadın istihdamının artmasında gerçekleştirecekleri ortak projelerde birlikte çalışabileceklerini vurguladı.

Ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren  İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı ise,  İskenderun’da ekonomiye değer katacak projelerde kadın girişimcilere önemli görevler düştüğüne dikkat çekerek;  “El birliği ile  bu şehre hizmet etmek için çalışacağız. Kadın Girişimcilerimiz iş hayatında her geçen gün başarı grafiklerini yükseltiyor. İskenderun’da Kadın Girişimcilerimizin sayısı artmakta bu artışların da ekonomimize artı değer katmasını temenni ediyorum” şeklinde değerlendirmelerde bulundu.

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’nın ziyaretinde, TOBB İl Kadın Girişimciler İcra Kurulu  Başkanı  Yeşim Ugutmen, yönetim kurulu üyeleri, Esma Gülay, Besime Kireççi, Işık Teoman, Sonay Aykut, Gülser Yiğit ve Şebnem Yılmaz yer aldı.