TOBB Hatay Kadın Girişimciler İl İcra Kurulu Başkanı Yeşim Ugutmen ve yönetim kurulu üyelerinin katılımı ile gerçekleşen toplantıda projeler ele alındı.

TOBB Hatay Kadın Girişimciler İl İcra Kurulu Başkanı Yeşim Ugutmen Kasım ayı toplantısı ile ilgili olarak yaptığı değerlendirmede; “Her ay düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz toplantılarda kadın girişimcilerimizin ekonomiye katkıları konusunda fikir alış verişinde bulunuyoruz. Burada amacımız, yönetim kurulu üyelerimiz ile bir araya gelmek, onların fikirleri ile ortak projelerin üretilmesine katkı sağlamak, kadın istihdamına yönelik çalışmalar yapılması konusunda bir araya geliyoruz. Düzenlediğimiz bu toplantılardan ortak projeler de çıkabilmektedir. Kadın Girişimciler olarak yapılacak bu toplantılar ve toplantı sonrasında hayata geçirilecek projelerin ilimiz ve bölgemiz ekonomisine katkı sağlamasını temenni ediyoruz” dedi.

TOBB Hatay Kadın Girişimciler İl İcra Kurulu toplantısına, İl İcra Kurulu Başkanı Yeşim Ugutmen ve yönetim kurulu üyeleri, İskenderun Teknik Üniversitesi İşletme ve yönetim bilimleri Fakültesi Dekanı aynı zamandı TOBB’un Akademik Danışmanı Prof. Dr.Nazif Çalış,  İTSO Genel sekreteri Figen Gül Dönmez katıldı.