Odamız Eski Yönetim Başkanları

Anasayfa/Odamız Eski Yönetim Başkanları
Tarihçe
Meslek Komite Üyeleri
Meclis Üyeleri
Yönetim Kurulu Üyeleri
Hesapları İnceleme Komisyonu Üyeleri
Disiplin Kurulu Üyeleri
Genel Sekreterlik
Oda Personeli
Organizasyon Şeması
Kadın Girişimciler Kurulu
Genç Girişimciler Kurulu
Genel Kurul Delegeleri
Odamız Eski Yönetim Başkanları
Odamız Eski Meclis Başkanları
Bağlı Olduğumuz Kurum ve Kuruluşlar
İhsan AKŞEHİRLİ
İhsan AKŞEHİRLİ01.08.1944-10.10.1951
Ahmet BEŞEN
Ahmet BEŞEN12.10.1951-09.04.1952
Cemal TOKOĞLU
Cemal TOKOĞLU 01.05.1952-30.11.1954
Arif TACETTİN
Arif TACETTİN 01.12.1954-30.06.1960 / 01.12.1963-30.11.1978
Kerim GÜREL
Kerim GÜREL01.08.1960-31.12.1960
Sami ASELCİ
Sami ASELCİ01.01.1961-30.11.1963
Ahmet YANARAY
Ahmet YANARAY05.12.1978-10.10.1980
Mehmet BİNBAY
Mehmet BİNBAY 10.12.1980-08.10.1987 / 01.04.1992-02.08.1994
Yılmaz ÖZEN
Yılmaz ÖZEN15.10.1987-15.03.1992
Server ÜLKÜMEN
Server ÜLKÜMEN18.08.1994-20.10.1994
M.Akif ŞERBETÇİ
M.Akif ŞERBETÇİ 21.10.1994-23.11.1995
Halil ŞAHİN
Halil ŞAHİN05.12.1995-11.05.2013