İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası yönetim kurulu üyeleri,  üye ziyaretlerine aralıksız devam ediyor   Her fırsatta halkla iç içe olan İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri, esnafları da ziyaret ederek sorunları dinliyor, çözüm yolları arıyorlar.

Üyelerinin sorunlarını çok iyi bilen ve bu sorunların çözümü noktasında yoğun çaba sarf eden İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri, el birliği ile sorunların çözümü için çaba sarf ettiklerini vurguladı.

İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ve yönetim kurulu üyelerini iş yerinde ağırlayan İTSO önceki dönem Meclis üyesi ve İTSO üyesi Erol Tezcan,“Sizlerin bizleri iş yerlerimizde ziyaret etmeniz, bir çayımızı, kahvemizi içmeniz, bizlere ne kadar değer verdiğinizi zaten göstermektedir. İTSO’dan memnunuz. Her zaman sizleri yanımızda görmekten onur ve mutluluk duymaktayız” dedi.

Erol Tezcan’ın ziyaretinde, İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, İTSO Başkan yardımcısı Muhsin Yeter, İTSO Genel sekreteri Figen Gül Dönmez yer aldı.