Parkeleri Nakış Nakış işleyen  BND Firması kalite ve estetiği ön planda tutuyor.

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası yönetimi üyelerini iş yerlerinde ziyaret ederek, sorunlarını dinliyor, çözüm yolları arıyor.

İTSO Başkan yardımcısı Muhsin Yeter ve  İTSO Genel sekreteri Figen Gül Dönmez, bölgemizde faaliyet gösteren  BND Proje İnşaat Taahhüt Sanayi  Ticaret ve Ltd.Şti.ni ziyaret üretim ile ilgili bilgiler aldılar.

Arsuz ilçesine bağlı Nardüzünde  Parke, bordür, Dekoratif kaplamalar, Kumlamalı Parke Taşları, Kuru üretim, sulu üretim, Çit Grubu, Alfa Grubu ürünleri, Dekoratif  Aksesuar ürünleri imalatı yapan tesislerde incelemelerde bulunan İTSO Başkan yardımcısı Muhsin Yeter ve İTSO Genel sekreteri Figen Gül Dönmez, BND Proje İnşaat Taahhüt Sanayi  Ticaret ve Ltd.Şti.ni ziyaret ederek, Firma yetkilileri ile görüştüler. Bölgemizde özellikle Belediyelere Kamu kurum  ve kuruluşlar olmak üzere inşaat sektörünün  parke ihtiyaçlarını karşıladıklarını belirten yetkili, estetik ve sağlam üretim bazlı çalıştıklarını, kaliteyi ön planda tuttuklarını belirterek, yapılan işlerin uzun ömürlü olduğuna vurgu yaptı.

İTSO Başkan Yardımcısı Muhsin Yeter de ziyarette yaptığı konuşmasında; “İTSO olarak her fırsatta üyelerimizi ziyaret ederek sorunlarını dinliyor çözüm yolları arıyoruz. Bölgemizde faaliyet gösteren istihdama katkı sağlayan firmalarımıza teşekkür ediyoruz. Bizler de Oda olarak üyelerimizin sorunlarını yerinde dinleyerek, çözüm odaklı çalışıyoruz. Sizlerin sorunlarını, taleplerini ve projelerinizi de en yetkili birimlere ulaştırıyoruz. Bu vesile ile bizleri kendi iş yerinizde ağırladığınız için teşekkür ediyor, çalışmalarınızda başarılar diliyoruz.

İTSO Başkan yardımcısı Muhsin Yeter ve İTSO Genel sekreteri Figen Gül Dönmez, yetkilileri çalışma ofisinde ziyaret ettikten sonra birlikte tesisleri gezerek, çalışmalar hakkında bilgiler aldılar.