İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası personellerine yönelik eğitimler devam ediyor.
İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası yönetimi, personellerine yönelik, kurum içerisinde çeşitli eğitim ve kurslar düzenleyerek, personellerin performanslarının arttırılmasını sağlıyor.
Hafta sonu İTSO ‘da personellere yönelik düzenlenen eğitimde Dr.Suat Yiğit, ’Benimle Barış, Herkesle Barış ve Farkıma vardım’ konusunda 4 saat süre ile eğitim verdi.
İTSO’da görev yapan personellerin gerek üyelere gerekse kurum içerisinde daha verimli çalışabilme, işlerine daha iyi motive olma, iş yerinde yüksek performans sergilemeleri, idareci personel arasındaki ilişkilerin güçlendirilmesi amacıyla konusunda uzman ekipler tarafından eğitimler veriliyor.
Dr.Suat Yiğit tarafından İTSO Personeline yönelik, ‘’Benimle Barış, Herkesle Barış ve Farkıma vardım’ konulu eğitimi oldukça verimli geçti. Dr.Suat Yiğit, İş yerlerinde çalışan personellerin sorunlarını, iş ortamında yaşadıkları stresleri, personellerin kurum içerisinde amir ve arkadaşları ile ilişkilerinin nasıl olması gerektiğini örneklerle anlattı. Dr.Yiğit, Yoğun tempo ile çalışan personellerin ailevi hayatından, ekonomik hayatına kadar yaşadıkları problemleri örneklerle anlatarak, kişilerin çalıştıkları yerde kendisi ile barışık olması ve çalıştığı ortamdaki kurum amirleri ile her zaman diyalog halinde olmasının o iş yerindeki verimliliği arttıracağına vurgu yaptı. Bu tür eğitimlerin personeli olumlu yönde etkilediğini ve performansını arttırdığını dile getiren Dr.Suat Yiğit, eğitim esnasında verdiği örneklerle personelleri kimi zaman güldürdü, kimi zaman da güldürürken düşündürdü. Düzenlenen eğitim seminerine İTSO Genel Sekreteri Figen Gül DÖNMEZ ve İTSO Personelleri katıldı.