İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası muhasip Üye Gassan Kuran, Temizel Şarküteri işletmecisi Yahya eryılmaz’ı iş yerinde ziyaret etti.

Fener Caddesinde uzun yıllardır esnaflık yapan Yahya Eryılmaz’a hayırlı işler dileyerek Türk bayrağı takdim eden İTSO Muhasip üye Gassan Kuran, her zaman esnafın yanında olduklarını söyledi.

İTSO Muhasip üye Gassan Kuran, ziyarette yaptığı konuşmasında; “TOBB tarafından ülke genelinde Enflasyonla Top yekûn mücadele ‘VARIZ’ en az yüzde 10 indirim kampanyasına da destek olduğunuz için teşekkür ediyoruz. İTSO olarak her zaman esnafımızın yanındayız. Sizlerin sorunlarını en yetkili birimlere ulaştırarak çözümler bulmaya çalışıyoruz. İTSO olarak esnaflarımıza yönelik gerek Nefes kredisi gerekse KOSGEB Girişimcilik kursları düzeliyoruz. Bunun yanı sıra Kobilere yönelik te bilgilendirme toplantıları gerçekleştiriyoruz. Burada amacımız esnaflarımıza İTSO’nun hizmetlerini en iyi şekilde sunmaya çaba sarf ediyoruz” dedi.

Ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren  Şarküteri işletmecisi Yahya Eryılmaz ise, “Fener Caddesi esnafları olarak İTSO’dan memnunuz, Sağ olsunlar her zaman bizleri cep telefonu, internet, mail yoluyla bilgilendiriyorlar. Odada düzenlenen faaliyetlerden zamanında haberdar oluyoruz. Bizleri ziyaret etmeniz ise gerçekten önemli. Çünkü sizlerin ziyaretiniz bizlere ne kadar değer verdiğinizi gösteriyor” dedi.