İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası muhasip Üye Gassan Kuran, Özsa Unlu Mamülleri sahibi Hüseyin Özgesan’ı iş yerinde ziyaret etti. Özgesan’a hayırlı işler dileyerek Türk bayrağı hediye eden İTSO Muhasip Üye Gassan Kuran, fırıncılıkla uğraşan üyelerimizin problemleri masaya yatırılmıştır.

Muhasip Üye Gassan Kuran da ziyarette yaptığı konuşmasında: “Oda olarak üyelerimizle bire bir görüşmeler sağlayarak bilgi alış verişinde bulunmaktayız. Bundan sonraki süreçte de, bu tür ziyaretlerimiz artarak devam edecektir. Her zaman üyelerimizin esnafımızın yanındayız. Sizlerden de Enflasyonla Topyekün Mücadele kampanyasına katılım sağlamanızı rica ediyoruz. Biz İTSO olarak varız dedik. Sizleri de desteğe davet ediyoruz.” dedi.

Ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren Hüseyin Özgesan ise,  “Fırıncılar olarak yaşadığımız sorunları biliyorsunuz. Art arda yapılan zamlar ve buna bağlı olarak maliyet artışları fırıncı esnafını ekonomik yönden etkilemektedir. Unlu mamüllere zam yapılmasına rağmen ekmek fiyatlarının aynı kalması bizleri sıkıntıya sokmuştur. Maliyetlerin düşürülmesi hem esnafa hem de halka yansıyacaktır.” dedi.