Hatay İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanlık seçimleri İskenderun Ticaret ve Sanayi Odasında gerçekleştirildi.

Tek Liste halinde gidilen seçimlerde Hatay İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komite Başkanlığına oy birliğiyle Ali Dablan seçildi. Başkan yardımcılığına ise, Yusuf Arslan ve Alihan Aslan seçildi.

Geçtiğimiz dönem Hatay İl Genç Girişimciler İcra Kurulu Başkanlığı görevini başarı ile yürüten Serdal Şahutoğlu; “ Bu bir bayrak yarışı. ATSO’da yönetim kurulu üyeliğim ve bazı diğer görevlerimin yoğunluğundan dolayı bu dönem genç kardeşimize bu kutlu görevi devretmenin onurunu yaşıyorum. Bu görevi en iyi şekilde yapacağına ve başarılı projelere imza atacağına yürekten inanıyorum” dedi.

Yapılan konuşmalar iyi dilek ve temennilerin ardından Geçtiğimiz dönem İl Genç Girişimciler İcra Kurulu Başkanı olan  Serdar Şahutoğlu, yeni Başkan seçilen Ali Dablan ve yönetimini tebrik etti.

Yapılan seçimlerde, Hatay İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi yönetimi ise şu isimlerden oluştu: Şemsettin Öz, Nejan Hatko, Seçkin Dilek, Nafiz Çalış, Figen Gül Dönmez, Vedat Ergünbaş, Vahdet Anılar, Volkan İpkıran, Murat Karabacak, Hakkı Çinçin, Murat Özdemir, Bekir Atahan, Şerif Cemali, Serdar Şahutoğlu,