İTSO Başkan yardımcısı Muhsin Yeter, Esnafa Türk Bayrağı ve TOBB tarafından ülke genelinde Enflasyonla Top yekûn mücadele ‘VARIZ’ en az yüzde 10 indirim yazılı afişi Necat Çanta işletmecisi NECAT Memcer Oktay’a takdim etti.

İTSO Başkan yardımcısı Muhsin Yeter’de esnafları ziyaret ederek, Türk Bayrağı ve ‘Enflasyonla Top yekûn mücadele ‘VARIZ’ en az yüzde 10 indirim’ yazılı afişleri vererek kampanyaya destek olmaya çağırıyor.
İskenderunlu esnaflarından Cem Ayakkabı çanta mağaza sahibi Necat Memcer Oktay iş yerinde ziyaret eden İTSO Başkan yardımcısı Muhsin Yeter, kampanyaya destek oldukları için Oktay’a teşekkür ederek, “İTSO olarak bizler de ziyaret ettiğimiz esnaflarımıza Türk Bayrağı ve Enflasyonla Top yekûn mücadele ‘VARIZ’ en az yüzde 10 indirim yazılı afiş veriyoruz. Esnaflarımızın bu milli konuda el birliği ile hareket etmesi ve gösterdikleri duyarlılık gerçekten takdire şayandır”dedi.
Ziyaretten ötürü memnuniyetini dile Ayakkabı çanta mağazası sahibi Necat Memcer Oktay ise, “Zaten müşterilerimize satışlarda gerekli indirimi yapıyoruz. Böylesi milli bir konuda da elimizden geleni yapacağız. Bu zorlu süreci el birliği ile atlatacağımıza inanıyorum.” dedi.