İTSO Başkan yardımcısı Muhsin Yeter, Esnafa Türk Bayrağı ve TOBB tarafından ülke genelinde Enflasyonla Top yekûn mücadele ‘VARIZ’ en az yüzde 10 indirim yazılı afişi Cem Kundura yetkililerine verdi.
İTSO Başkan yardımcısı Muhsin Yeter’de esnafları ziyaret ederek, Türk Bayrağı ve ‘Enflasyonla Top yekûn mücadele ‘VARIZ’ en az yüzde 10 indirim’ yazılı afişleri vererek kampanyaya destek olmaya çağırıyor.
İskenderunlu esnaflarından Cem Ayakkabı çanta mağazası sahibi Yusuf Güler ve Cemil Güler’i iş yerinde ziyaret eden İTSO Başkan yardımcısı Muhsin Yeter, kampanyaya destek veren Cem Kundura yetkililerine teşekkür etti.
İTSO Başkanı yardımcısı Muhsin Yeter; “İTSO olarak esnaflarımıza gösterdikleri duyarlılıktan dolay teşekkür ediyoruz. İTSO olarak bizler de ziyaret ettiğimiz esnaflarımıza Türk Bayrağı ve Enflasyonla Top yekûn mücadele ‘VARIZ’ en az yüzde 10 indirim yazılı afiş veriyoruz. Birlik ve beraberlik içerisinde bu süreci hep beraber aşacağız. Bu vesile ile sizlere hayırlı işler bol kazançlar diliyoruz” dedi.
Ziyaretten ötürü memnuniyetini dile Ayakkabı çanta mağazası sahibi Yusuf Güler ise; Bizler de Cem kundura olarak halkımıza satışlarda gerekli indirimi yapacağız.” dedi.