Antalya’da düzenlenen Uluslararası Kick Boks turnuvalarında altın madalya ve kupa alan İskenderun’dan Lara Spor  Kulübü antrenör ve sporcuları İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz’a nezaket ziyaretinde bulundular.

Nisan ayı içerisinde Uluslararası Türkiye  Açık Kick Boks Turnuvası Antalya da PGS Kremlin Palas Otelde yapıldı. Turnuvaya 27 ülke ve  4 kıtadan  2353 kişinin katılımıyla  tamamlandı.

Turnuvaya  İskenderun’dan Lara Spor  Kulübü olarak 2 sporcu katıldı. Turnuvalarda Haval Genç birincilik ve altın madalya ve kupa,  Ahmet Şamil Pilavcığoğlu ikincilik gümüş madalya alarak İskenderun’a ve kulübe büyük bir başarı kazandırdı.

İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, “Uluslararası bir müsabakada İskenderunlu sporcuların birincilik alması ve şehrimize altın madalya ile dönmesi önemli bir başarıdır. Başarılarından dolayı sporcularımızı ve antrenörümüzü tebrik ediyorum” dedi.

Turnuvalarda Haval Genç birincilik ve altın madalya ve kupa,  Ahmet Şamil Pilavcığoğlu ikincilik gümüş madalya alarak İskenderun’a ve kulübe büyük bir başarı kazandırmanın onurunu yaşadıklarını belirterek imkan verilmesi durumunda daha büyük başarılara imza atabileceklerini ifade ettiler.

Antrenör  Mustafa Cuma Uğurlu, kulübün başarısının her geçen gün  arttığını belirterek,  bu başarıların devamının geleceğini belirtti.