İskenderun’da,   Turizm  sektöründe faaliyet gösteren JJ Turizm Seyahat Acentesi A-Grubu  sahibi Dilara Özkaya ve Acente müdürü  Tuğba Harak, İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Karşılıklı sohbet ortamında geçen ziyarette ağırlıklı olarak bölge ekonomisi ve Turizm sektörü ele alındı.

İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz başta olmak üzere yönetim kurulu ve tüm Meclis üyelerine yeni dönemde başarılar dileyen JJ Turizm Seyahat Acentesi A-Grubu  sahibi Dilara Özkaya;“İskenderun ekonomisinde lokomotif görevi gören İTSO’nun yeni dönemde bölgemiz için önemli proje ve çalışmalara imza atacağına yürekten inanıyoruz. Bizlerde İş kadınları olarak,İskenderun’da Turizm  sektörünün her dalında gelişme ve yenilikleri yakından takip ederek beğeni ve isteklere göre  planlama ve organizasyonlar düzenlenmesi  amacıyla 2012 yılından bu yana hizmet vermekteyiz. Planlanan etkinliklerin kapsamı güçlü ekibimiz ile istenilen her yere organizasyonlar düzenlemekteyiz” dedi.

Ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ise ; “Son yıllarda İskenderun ve Hatay’ın turizm potansiyelinde de ciddi artışlar görülmektedir Bu potansiyelin  değerlendirilmesi için herkes üzerine düşen görevi yerine getirmelidir. Barış ve hoş görü kenti olan Hatay ve çevre ilçelerinde turizmcilerin aradıkları tüm özellikler mevcut. Yeter ki bu özellikleri değerlendirelim, alt yapımızı güçlendirelim ve Hatay’ın tanıtımı için katkı sağlayalım. Bu bağlamda Sizler de bir anlamda şehrimizin tanıtımı için özveri ile çalışıyor bu anlamda organizasyonlar düzenliyorsunuz. Gerçekleştirdiğiniz organizasyonları da çok başarılı. Bu vesile ile çalışmalarınızda başarılar diliyorum” şeklinde değerlendirmelerde bulundu.