TBMM İdare Amiri ve Ak Parti Hatay milletvekili Orhan Karasayar, İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil ve ilçe yönetim kurulu üyeleri ile birlikte İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Ziyarette ağırlıklı olarak bölge ekonomisi ve gerçekleştirilecek projeler ile ilgili karşılıklı görüş alış verişinde bulunuldu.

Ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz; “İskenderun ve bölgemiz ekonomisi ile ilgili gerçekleştirdiğimiz her türlü projede yanımızda oldunuz. İskenderun için ne kadar çaba sarf ettiğinizi biliyoruz. Bölgemizin sorunlarını Ankara’ya taşıyarak, çözüm noktasında en yetkili birimlere ilettiniz. Bu konuda şahsım ve yönetim kurulum adına teşekkürlerimi ifade etmek isterim. Bölgemiz için  yapılacak her türlü projelerde birlik ve beraberlik içerisinde bundan önce olduğu gibi bundan sonra da çalışacağımıza inanıyoruz. Sağ olsun Belediye Başkanımız da her zaman sorunların çözümü noktasında yoğun gayret içerisinde oldu. El birliği ile İskenderun’u sosyal, ekonomik ve kültürel yönden gelişmesi için çaba sarf etmeliyiz” dedi.

TBMM İdare Amiri ve Ak Parti Hatay milletvekili Orhan Karasayar’da İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ve yeni yönetime başarılar dileyerek; “Sizler bu şehrin ekonomik dinamiklerisiniz. İş adamlarımız  sayesinde bu memlekette binlerce insanımız evlerine ekmek götürüyorlar. Vatanımız, birlik ve beraberliğimiz bizlerin en büyük sermayemiz. Bu bakımdan her zamankinden daha fazla birlik ve beraberliğe ihtiyacımız var. İskenderun Sanayisi, Limanı ve coğrafi yapısıyla Türkiye’nin en önemli noktasında yer almaktadır. Hükümet olarak bölgemize çok büyük hizmetler getirdik. Son projemiz olan ve 2018 yılı yatırım programına alınan Dörtyol, Hassa Tünel Projemizin hayata geçmesi ile iş adamlarımız nefes alacaklar ve yeni iş alanları yatırımcıların hizmetine açılacak. Hükmet olarak her zaman yatırımcının üretim yapan istihdam oluşturan iş adamlarımızın yanında olduk, sorunlarını dinleyerek çözümü için seferber olduk. Sizler ürettikçe ülkemiz kazanacak” dedi.

TBMM İdare Amiri ve Ak Parti Hatay milletvekili Orhan Karasayar ve İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’in ziyaretinde, İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, İTSO Meclis Başkanı  Okan Belli, İTSO Başkan yardımcıları Mahir Taner, Muhsin Yeter, İTSO yönetim kurulu üyeleri Müfit  Tennioğlu, Sanem Akpınar, Selma Yılmaz, Mehmet Ünüvar, Raşit Özyurt ve Hıdır Güneş de yer aldılar.