MHP Hatay milletvekili adaylarından İTSO’ya ziyaret

Anasayfa/İtso Haberler/Genel Haberler/MHP Hatay milletvekili adaylarından İTSO’ya ziyaret

MHP Hatay milletvekili adaylarından İTSO’ya ziyaret

MHP Hatay milletvekili adayları İbrahim Gül İlhami Boşça ve İlçe yönetimi, İTSO’ya nezaket ziyaretinde bulundular.

24 Haziranda yapılacak olan milletvekili seçimlerine hazırlanan MHP Hatay milletvekili adayları , İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz’ı ziyaret ettiler.

MHP Hatay milletvekili adayları İbrahim Gül ve İbrahim Boşça, İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz’a çalışmalar hakkında bilgiler vererek, “Hatay’a hayırlı hizmetler yapmak için halkın içerisinden gelen ve şehrin sorunlarını çok iyi bilen siyasetçiler olarak bu göreve talip olduklarını vurguladılar”

Ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, MHP Milletvekili adaylarına çalışmalarında başarılar dileyerek; “Seçimlerin ülkemiz ve bölgemiz açısından hayırlı olmasını diliyoruz. Seçilmeniz durumunda memleketimize hayırlı hizmetlerde bulunmanızı temenni ediyoruz” şeklinde değerlendirmelerde bulundu.

MHP Hatay milletvekili adayları İbrahim Gül İlhami Boşça, MHP İskenderun İlçe Başkanı Turan Bozkurt ve ilçe yönetiminin ziyaretinde, İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ve İTSO Başkan yardımcısı Muhsin Yeter yer aldı.

29/05/18|Genel Haberler|

İTSO Eğitim Vakfından üniversite öğrencilerine geri ödemeli kredi desteği
İTSO Eğitim ve Kalkınma Vakfı, başarılı ve maddi desteğe ihtiyacı olan yükseköğrenim öğrencilerine ‘’ Geri Ödemeli Kredi’’ desteği sağlıyor. Kredi kullanmak isteyen öğrencilerin İTSO Eğitim ve Kalkınma Vakfı’nın www.itsovakfi.org.tr adlı internet sitesinde bulunan Kredi Başvuru Formu eksiksiz, tam ve doğru bir şekilde doldurmaları gerekmektedir.