Meslek Komite Üyeleri

Anasayfa/Meslek Komite Üyeleri
Tarihçe
Meslek Komite Üyeleri
Meclis Üyeleri
Yönetim Kurulu Üyeleri
Hesapları İnceleme Komisyonu Üyeleri
Disiplin Kurulu Üyeleri
Genel Sekreterlik
Oda Personeli
Organizasyon Şeması
Kadın Girişimciler Kurulu
Genç Girişimciler Kurulu
Genel Kurul Delegeleri
Odamız Eski Yönetim Başkanları
Odamız Eski Meclis Başkanları
Bağlı Olduğumuz Kurum ve Kuruluşlar
Özcan ÇOLAKOĞLU
Özcan ÇOLAKOĞLU01.Meslek Komite Başkanı
Perihan YILDIZ
Perihan YILDIZ01.Meslek Komite Başkan Yardımcısı
Gassan KURAN
Gassan KURAN01 Meslek Komite Üyesi
Ramazan Sinan ORAN
Ramazan Sinan ORAN01 Meslek Komite Üyesi
Aydın KIVAŞ
Aydın KIVAŞ01 Meslek Komite Üyesi
Kadir SOYLU
Kadir SOYLU02.Meslek Komite Başkanı
Cihad AKÇALI
Cihad AKÇALI02.Meslek Komite Başkan Yardımcısı
Galip BİÇER
Galip BİÇER02 Meslek Komite Üyesi
Levend KILIÇÇIOĞLU
Levend KILIÇÇIOĞLU02 Meslek Komite Üyesi
İsmet KULU
İsmet KULU02 Meslek Komite Üyesi
Abit EROL
Abit EROL03.Meslek Komite Başkanı
Hasan Fehmi KESKİN
Hasan Fehmi KESKİN03.Meslek Komite Başkan Yardımcısı
Selma YILMAZ
Selma YILMAZ03.Meslek Komite Üyesi
Nasrettin MURT
Nasrettin MURT03.Meslek Komite Üyesi
Nejan HATKO
Nejan HATKO03.Meslek Komite Üyesi
Erman ARIKAN
Erman ARIKAN 03.Meslek Komite Üyesi
Münir TOKER
Münir TOKER03.Meslek Komite Üyesi
Mehmet Ergün ALKAYA
Mehmet Ergün ALKAYA04.Meslek Komite Başkanı
Adnan AĞIR
Adnan AĞIR04.Meslek Komite Başkan Yardımcısı
Mustafa Burak NUR
Mustafa Burak NUR04 Meslek Komite Üyesi
İbrahim Egemen DEMİR
İbrahim Egemen DEMİR04. Meslek Komite Üyesi
Sedat UZUNGENÇ
Sedat UZUNGENÇ04. Meslek Komite Üyesi
Hasip YILDIRIM
Hasip YILDIRIM05.Meslek Komite Başkanı
Ahmet Sabri KESKİN
Ahmet Sabri KESKİN05.Meslek Komite Başkan Yardımcısı
Bülent SEKÜÇOĞLU
Bülent SEKÜÇOĞLU05.Meslek Komite Üyesi
Fevzi KESER
Fevzi KESER05.Meslek Komite Üyesi
Mahmud KELEŞ
Mahmud KELEŞ05.Meslek Komite Üyesi
Muzaffer SEKÜÇOĞLU
Muzaffer SEKÜÇOĞLU06.Meslek Komite Başkanı
Nusret BARLAS
Nusret BARLAS06.Meslek Komite Başkan Yardımcısı
Müfit TENNİOĞLU
Müfit TENNİOĞLU06. Meslek Komite Üyesi
Celal ÖZDEMİR
Celal ÖZDEMİR06. Meslek Komite Üyesi
Talat ÇİÇEK
Talat ÇİÇEK06. Meslek Komite Üyesi
Şenol TULTAK
Şenol TULTAK06. Meslek Komite Üyesi
Zeynilabidin GÜLTEKİN
Zeynilabidin GÜLTEKİN06. Meslek Komite Üyesi
Hikmet TOLUN
Hikmet TOLUN 07.Meslek Komite Başkanı
Akif BOZDOĞAN
Akif BOZDOĞAN07.Meslek Komite Başkan Yardımcısı
Sezer KARA
Sezer KARA07.Meslek Komite Üyesi
Nihat BEYAZIT
Nihat BEYAZIT07.Meslek Komite Üyesi
Bedi UZEL
Bedi UZEL07.Meslek Komite Üyesi
Yasin YILDIZ
Yasin YILDIZ08.Meslek Komite Başkanı
Hilal KORKMAZ
Hilal KORKMAZ08.Meslek Komite Başkan Yardımcısı
Münir Emre KURAN
Münir Emre KURAN08. Meslek Komite Üyesi
Hıdır GÜNEŞ
Hıdır GÜNEŞ08. Meslek Komite Üyesi
Levent ARPACI
Levent ARPACI08. Meslek Komite Üyesi
Mahmut KARAGÜZEL
Mahmut KARAGÜZEL09.Meslek Komite Başkanı
Mehmet TAŞKAN
Mehmet TAŞKAN09.Meslek Komite Üyesi
Yüksel CİRDİ
Yüksel CİRDİ09.Meslek Komite Üyesi
Yılmaz ÇAĞAN
Yılmaz ÇAĞAN09.Meslek Komite Üyesi
İbrahim DEMİR
İbrahim DEMİR09.Meslek Komite Üyesi
Ali DÖNER
Ali DÖNER09.Meslek Komite Üyesi
Ahmet FİDAN
Ahmet FİDAN 09.Meslek Komite Üyesi
Ali KURT
Ali KURT10.Meslek Komite Başkanı
Neslihan ARSLAN
Neslihan ARSLAN10.Meslek Komite Başkan Yardımcısı
Muhsin YETER
Muhsin YETER 10. Meslek Komite Üyesi
Necdet TATLI
Necdet TATLI10. Meslek Komite Üyesi
İsmail PARLAKÇI
İsmail PARLAKÇI10. Meslek Komite Üyesi
İlhan GELMEZ
İlhan GELMEZ11.Meslek Komite Başkanı
Yusuf ŞANLI
Yusuf ŞANLI11.Meslek Komite Başkan Yardımcısı
Raşit ÖZYURT
Raşit ÖZYURT11.Meslek Komite Üyesi
Rami KIRMIZIOĞLU
Rami KIRMIZIOĞLU11.Meslek Komite Üyesi
Ali MURSALOĞLU
Ali MURSALOĞLU11.Meslek Komite Üyesi
Lütfi Necdet AKKÜLAH
Lütfi Necdet AKKÜLAH11.Meslek Komite Üyesi
Ruhi UYSAL
Ruhi UYSAL11.Meslek Komite Üyesi
Cemil BİLGİN
Cemil BİLGİN12.Meslek Komite Başkanı
Murat KAHVECİOĞLU
Murat KAHVECİOĞLU12.Meslek Komite Başkan Yardımcısı
Okan BELLİ
Okan BELLİ12. Meslek Komite Üyesi
Yusuf YILMAZ
Yusuf YILMAZ12. Meslek Komite Üyesi
Sezer KUSEYRİ
Sezer KUSEYRİ12. Meslek Komite Üyesi
Nihad BELLİ
Nihad BELLİ13.Meslek Komite Başkanı
Muharrem İNAN
Muharrem İNAN13.Meslek Komite Başkan Yardımcısı
Mahir TANER
Mahir TANER13.Meslek Komite Üyesi
Nuri YILDIRIM
Nuri YILDIRIM13.Meslek Komite Üyesi
Nesim AĞIR
Nesim AĞIR13.Meslek Komite Üyesi
Salih KALDIRIM
Salih KALDIRIM13.Meslek Komite Üyesi
Sabahattin ZEYBEK
Sabahattin ZEYBEK13.Meslek Komite Üyesi
Fuat KESER
Fuat KESER14.Meslek Komite Başkanı
Nazım ÇIPLAK
Nazım ÇIPLAK14.Meslek Komite Başkan Yardımcısı
Doğan ERTEN
Doğan ERTEN14. Meslek Komite Üyesi
Faruk RENDE
Faruk RENDE14. Meslek Komite Üyesi
Mustafa Tunç İSAİSAOĞULLARI
Mustafa Tunç İSAİSAOĞULLARI14. Meslek Komite Üyesi
Adnan Şanlı
Adnan Şanlı15.Meslek Komite Başkanı
İlhan GEÇİCİ
İlhan GEÇİCİ15.Meslek Komite Üyesi
Rüçhan Sanem AKPINAR
Rüçhan Sanem AKPINAR15.Meslek Komite Üyesi
Yüsüf GÖKAY
Yüsüf GÖKAY15.Meslek Komite Üyesi
Mehmet ÜNÜVAR
Mehmet ÜNÜVAR15.Meslek Komite Üyesi
Muzaffer UTKU
Muzaffer UTKU15.Meslek Komite Üyesi
Ufuk AKTUĞ
Ufuk AKTUĞ15.Meslek Komite Üyesi
Tayfun ALTINDİŞ
Tayfun ALTINDİŞ16.Meslek Komite Başkanı
Yılmaz ARSLAN
Yılmaz ARSLAN16.Meslek Komite Başkan Yardımcısı
Bayram ALPAGÜL
Bayram ALPAGÜL16. Meslek Komite Üyesi
Tuncay PAŞAOĞLU
Tuncay PAŞAOĞLU16. Meslek Komite Üyesi
Serdar Kadir ÇOTULAY
Serdar Kadir ÇOTULAY16. Meslek Komite Üyesi
İsmail GÜZELOĞLU
İsmail GÜZELOĞLU16. Meslek Komite Üyesi
Fırat ÇIKAN
Fırat ÇIKAN16. Meslek Komite Üyesi
Zeynilabidin GÜLTEKİN
Zeynilabidin GÜLTEKİN17.Meslek Komite Başkanı
Bestami KILINÇ
Bestami KILINÇ17.Meslek Komite Başkan Yardımcısı
Yaşar ÖZER
Yaşar ÖZER17.Meslek Komite Üyesi
Orhan ÖZKAN
Orhan ÖZKAN17.Meslek Komite Üyesi
Alp Arslan GÜNEŞBERK
Alp Arslan GÜNEŞBERK 17.Meslek Komite Üyesi
İlker SOYLU
İlker SOYLU17.Meslek Komite Üyesi
Levent YAMAN
Levent YAMAN17.Meslek Komite Üyesi
Cemalettin SECERLİ
Cemalettin SECERLİ18.Meslek Komite Başkanı
Sinan GÖK
Sinan GÖK18.Meslek Komite Başkan Yardımcısı
Levent ÇAM
Levent ÇAM18 Meslek Komite Üyesi
Yasin KELEŞ
Yasin KELEŞ18 Meslek Komite Üyesi
Emir HORUZ
Emir HORUZ18 Meslek Komite Üyesi
Kerem ÖZDEMİR
Kerem ÖZDEMİR19.Meslek Komite Başkanı
Çağrı AYTAŞ
Çağrı AYTAŞ19.Meslek Komite Başkan Yardımcısı
Yusuf AKAR
Yusuf AKAR19.Meslek Komite Üyesi
Necati SERT
Necati SERT19.Meslek Komite Üyesi
Ali ÇİTANAK
Ali ÇİTANAK19.Meslek Komite Üyesi
Mehmet KESİK
Mehmet KESİK19.Meslek Komite Üyesi
Hüseyin TİNTAŞ
Hüseyin TİNTAŞ19.Meslek Komite Üyesi
Tahsin ÖZTEKİN
Tahsin ÖZTEKİN20.Meslek Komite Başkanı
Gülser YİĞİT
Gülser YİĞİT20.Meslek Komite Başkan Yardımcısı
Levent Hakkı YILMAZ
Levent Hakkı YILMAZ20.Meslek Komite Üyesi
Serdar KİRMİT
Serdar KİRMİT20.Meslek Komite Üyesi
Saadet ÖZMEN
Saadet ÖZMEN20.Meslek Komite Üyesi
Gökhan KIVRAK
Gökhan KIVRAK20.Meslek Komite Üyesi
Hamiyet Nur YANIK
Hamiyet Nur YANIK20.Meslek Komite Üyesi
Hüseyin TUNCER
Hüseyin TUNCER21.Meslek Komite Başkanı
Karahan ÜNSÜREN
Karahan ÜNSÜREN21.Meslek Komite Başkan Yardımcısı
İbrahim AÇIKGÖZ
İbrahim AÇIKGÖZ21.Meslek Komite Üyesi
Rafi SÜMBÜLTEPE
Rafi SÜMBÜLTEPE21.Meslek Komite Üyesi
Mehmet KARATEL
Mehmet KARATEL21.Meslek Komite Üyesi
Mesut KÖK
Mesut KÖK22.Meslek Komite Başkanı
Cem BENGİ
Cem BENGİ22.Meslek Komite Başkan Yardımcısı
Emin AŞKARGENÇ
Emin AŞKARGENÇ22.Meslek Komite Üyesi
Zeki ALTUN
Zeki ALTUN22.Meslek Komite Üyesi
İlmettin CÖMERT
İlmettin CÖMERT22.Meslek Komite Üyesi

2013-2018 Tarihinde Görev Alanlar

Zeki YILDIZ
Zeki YILDIZ1.MESLEK GRUBU (Tarım)
Ahmet Yusuf KUTLUĞ
Ahmet Yusuf KUTLUĞ1.MESLEK GRUBU (Tarım)
Nurettin KİRMİT
Nurettin KİRMİT1.MESLEK GRUBU (Tarım)
Gassan KURAN
Gassan KURAN1.MESLEK GRUBU (Tarım)
M. Emre KURAN
M. Emre KURAN1.MESLEK GRUBU (Tarım)
Özcan ÇOLAKOĞLU
Özcan ÇOLAKOĞLU1.MESLEK GRUBU (Tarım)
Ramazan KABAKLI
Ramazan KABAKLI2.MESLEK GRUBU (Maden-Toprak-Mineral)
Yusuf UÇAR
Yusuf UÇAR2.MESLEK GRUBU (Maden-Toprak-Mineral)
Ahmet BAĞLAM
Ahmet BAĞLAM2.MESLEK GRUBU (Maden-Toprak-Mineral)
Cihad AKÇALI
Cihad AKÇALI2.MESLEK GRUBU (Maden-Toprak-Mineral)
Tahsin OKUR
Tahsin OKUR2.MESLEK GRUBU (Maden-Toprak-Mineral)
Erman ARIKAN
Erman ARIKAN2.MESLEK GRUBU (Maden-Toprak-Mineral)
Cemal KIRABALI
Cemal KIRABALI2.MESLEK GRUBU (Maden-Toprak-Mineral)
Erol AYGEN
Erol AYGEN3.MESLEK GRUBU (Metal-Kimya-Plastik)
Ethem KARTAL
Ethem KARTAL3.MESLEK GRUBU (Metal-Kimya-Plastik)
Emin AŞKARGENÇ
Emin AŞKARGENÇ3.MESLEK GRUBU (Metal-Kimya-Plastik)
Nasrettin MURT
Nasrettin MURT3.MESLEK GRUBU (Metal-Kimya-Plastik)
Münir TOKER
Münir TOKER3.MESLEK GRUBU (Metal-Kimya-Plastik)
İbrahim FAKIOĞLU
İbrahim FAKIOĞLU3.MESLEK GRUBU (Metal-Kimya-Plastik)
Fahri KOCAACAR
Fahri KOCAACAR3.MESLEK GRUBU (Metal-Kimya-Plastik)
Cemal SAÇAN
Cemal SAÇAN4.MESLEK GRUBU (Gıda-Tekstil-İmalat)
Mehmet Ali BULUT
Mehmet Ali BULUT4.MESLEK GRUBU (Gıda-Tekstil-İmalat)
M. Ergün ALKAYA
M. Ergün ALKAYA4.MESLEK GRUBU (Gıda-Tekstil-İmalat)
Sedat UZUNGENÇ
Sedat UZUNGENÇ4.MESLEK GRUBU (Gıda-Tekstil-İmalat)
Mustafa Hikmet AYKUT
Mustafa Hikmet AYKUT4.MESLEK GRUBU (Gıda-Tekstil-İmalat)
Ahmet ERDOĞAN
Ahmet ERDOĞAN5.MESLEK GRUBU (Orman Ürünleri-Mobilya-Matbaa)
Caner R. BAŞEĞMEZ
Caner R. BAŞEĞMEZ5.MESLEK GRUBU (Orman Ürünleri-Mobilya-Matbaa)
Remzi YAYLA
Remzi YAYLA5.MESLEK GRUBU (Orman Ürünleri-Mobilya-Matbaa)
Ruhi UYSAL
Ruhi UYSAL5.MESLEK GRUBU (Orman Ürünleri-Mobilya-Matbaa)
Nadir KAYSAR
Nadir KAYSAR5.MESLEK GRUBU (Orman Ürünleri-Mobilya-Matbaa)
Müfit TENNİOĞLU
Müfit TENNİOĞLU6.MESLEK GRUBU (İnşaat)
Muzaffer SEKÜÇOĞLU
Muzaffer SEKÜÇOĞLU6.MESLEK GRUBU (İnşaat)
Burhan KANSU
Burhan KANSU6.MESLEK GRUBU (İnşaat)
Murat Sonel AYKUT
Murat Sonel AYKUT6.MESLEK GRUBU (İnşaat)
Ahmet SAKUÇOĞLU
Ahmet SAKUÇOĞLU6.MESLEK GRUBU (İnşaat)
Mehmet BAYAR
Mehmet BAYAR6.MESLEK GRUBU (İnşaat)
Nusret BARLAS
Nusret BARLAS6.MESLEK GRUBU (İnşaat)
İsmail BARIN
İsmail BARIN7.MESLEK GRUBU (Hayvancılık)
Sezer KARA
Sezer KARA7.MESLEK GRUBU (Hayvancılık)
Bilal YILDIRIM
Bilal YILDIRIM7.MESLEK GRUBU (Hayvancılık)
Hikmet TOLUN
Hikmet TOLUN7.MESLEK GRUBU (Hayvancılık)
Nedim GÜLLER
Nedim GÜLLER7.MESLEK GRUBU (Hayvancılık)
Erol TEZCAN
Erol TEZCAN8.MESLEK GRUBU (Gıda Maddeleri Toptan Ticareti)
Hıdır GÜNEŞ
Hıdır GÜNEŞ8.MESLEK GRUBU (Gıda Maddeleri Toptan Ticareti)
Hikmet TOLUN
Hikmet TOLUN7.MESLEK GRUBU (Hayvancılık)
Gazi ALTUN
Gazi ALTUN8.MESLEK GRUBU (Gıda Maddeleri Toptan Ticareti)
Süleyman DAĞ
Süleyman DAĞ8.MESLEK GRUBU (Gıda Maddeleri Toptan Ticareti)
Servet UGUTMEN
Servet UGUTMEN9.MESLEK GRUBU (Gıda Maddeleri Perakende Ticareti)
Bilal AKYEL
Bilal AKYEL9.MESLEK GRUBU (Gıda Maddeleri Perakende Ticareti)
Beşir ÇAĞAN
Beşir ÇAĞAN9.MESLEK GRUBU (Gıda Maddeleri Perakende Ticareti)
Metin KOÇ
Metin KOÇ9.MESLEK GRUBU (Gıda Maddeleri Perakende Ticareti)
Mehmet Cemil KARAÇAYLI
Mehmet Cemil KARAÇAYLI9.MESLEK GRUBU (Gıda Maddeleri Perakende Ticareti)
Tuncer AKA
Tuncer AKA9.MESLEK GRUBU (Gıda Maddeleri Perakende Ticareti)
Necat ÖZKAYA
Necat ÖZKAYA9.MESLEK GRUBU (Gıda Maddeleri Perakende Ticareti)
Muhsin YETER
Muhsin YETER10.MESLEK GRUBU (Ayakkabı-Deri-Konfeksiyon Ticareti)
Nazım DİKEN
Nazım DİKEN10.MESLEK GRUBU (Ayakkabı-Deri-Konfeksiyon Ticareti)
Ali KURT
Ali KURT10.MESLEK GRUBU (Ayakkabı-Deri-Konfeksiyon Ticareti)
Adnan MURSALOĞLU
Adnan MURSALOĞLU11.MESLEK GRUBU (Mobilya-Dayanıklı Tüketim Malları Ticareti)
Zeki ÖZDEMİR
Zeki ÖZDEMİR11.MESLEK GRUBU (Mobilya-Dayanıklı Tüketim Malları Ticareti)
Hüseyin COŞKUN
Hüseyin COŞKUN11.MESLEK GRUBU (Mobilya-Dayanıklı Tüketim Malları Ticareti)
Nedim DOĞAN
Nedim DOĞAN11.MESLEK GRUBU (Mobilya-Dayanıklı Tüketim Malları Ticareti)
Habib ALTINÖZ
Habib ALTINÖZ11.MESLEK GRUBU (Mobilya-Dayanıklı Tüketim Malları Ticareti)
M. Şamil YAPAR
M. Şamil YAPAR11.MESLEK GRUBU (Mobilya-Dayanıklı Tüketim Malları Ticareti)
Okan BELLİ
Okan BELLİ12.MESLEK GRUBU (Ulaşım Araçları)
Sezer KUSEYRİ
Sezer KUSEYRİ12.MESLEK GRUBU (Ulaşım Araçları)
Ali BEŞŞUROĞLU
Ali BEŞŞUROĞLU12.MESLEK GRUBU (Ulaşım Araçları)
Abdülmecit ATAR
Abdülmecit ATAR12.MESLEK GRUBU (Ulaşım Araçları)
Murat KAHVECİOĞLU
Murat KAHVECİOĞLU12.MESLEK GRUBU (Ulaşım Araçları)
Metin ÇAKICI
Metin ÇAKICI12.MESLEK GRUBU (Ulaşım Araçları)
Yusuf YILMAZ
Yusuf YILMAZ12.MESLEK GRUBU (Ulaşım Araçları)
Mahir TANER
Mahir TANER13.MESLEK GRUBU (İnşaat Malzemeleri-Hırdavat Ticareti)
Ahmet TANER
Ahmet TANER13.MESLEK GRUBU (İnşaat Malzemeleri-Hırdavat Ticareti)
Ali İNAN
Ali İNAN13.MESLEK GRUBU (İnşaat Malzemeleri-Hırdavat Ticareti)
Muharrem İNAN
Muharrem İNAN13.MESLEK GRUBU (İnşaat Malzemeleri-Hırdavat Ticareti)
Nesim AĞIR
Nesim AĞIR13.MESLEK GRUBU (İnşaat Malzemeleri-Hırdavat Ticareti)
Nihad BELLİ
Nihad BELLİ13.MESLEK GRUBU (İnşaat Malzemeleri-Hırdavat Ticareti)
İzzet UÇUM
İzzet UÇUM13.MESLEK GRUBU (İnşaat Malzemeleri-Hırdavat Ticareti)
Doğan ERTEN
Doğan ERTEN14.MESLEK GRUBU (Enerji-Akaryakıt Ticareti)
Fuat KESER
Fuat KESER14.MESLEK GRUBU (Enerji-Akaryakıt Ticareti)
Ali İSAİSAOĞULLARI
Ali İSAİSAOĞULLARI14.MESLEK GRUBU (Enerji-Akaryakıt Ticareti)
Faruk RENDE
Faruk RENDE14.MESLEK GRUBU (Enerji-Akaryakıt Ticareti)
Ayşe İSAİSAOĞLULLARI
Ayşe İSAİSAOĞLULLARI14.MESLEK GRUBU (Enerji-Akaryakıt Ticareti)
Mustafa ERTEN
Mustafa ERTEN14.MESLEK GRUBU (Enerji-Akaryakıt Ticareti)
Nazım ÇIPLAK
Nazım ÇIPLAK14.MESLEK GRUBU (Enerji-Akaryakıt Ticareti)
Mehmet ÜNÜVAR
Mehmet ÜNÜVAR15.MESLEK GRUBU (Kozmetik-Medikal-Bilgisayar Ticareti)
R. Sanem AKPINAR
R. Sanem AKPINAR15.MESLEK GRUBU (Kozmetik-Medikal-Bilgisayar Ticareti)
Adnan ŞANLI
Adnan ŞANLI15.MESLEK GRUBU (Kozmetik-Medikal-Bilgisayar Ticareti)
Yusuf GÖKAY
Yusuf GÖKAY15.MESLEK GRUBU (Kozmetik-Medikal-Bilgisayar Ticareti)
İlhan GEÇİCİ
İlhan GEÇİCİ15.MESLEK GRUBU (Kozmetik-Medikal-Bilgisayar Ticareti)
Hayati SONAY
Hayati SONAY15.MESLEK GRUBU (Kozmetik-Medikal-Bilgisayar Ticareti)
Derviş Değer AKPINAR
Derviş Değer AKPINAR15.MESLEK GRUBU (Kozmetik-Medikal-Bilgisayar Ticareti)
Serdar ÇOTULAY
Serdar ÇOTULAY16.MESLEK GRUBU (Lokanta-Oteller Ticareti)
Aydın KIVAŞ
Aydın KIVAŞ16.MESLEK GRUBU (Lokanta-Oteller Ticareti)
Bayram ALPAGÜL
Bayram ALPAGÜL16.MESLEK GRUBU (Lokanta-Oteller Ticareti)
Yılmaz ARSLAN
Yılmaz ARSLAN16.MESLEK GRUBU (Lokanta-Oteller Ticareti)
Fatih ÖZDEN
Fatih ÖZDEN16.MESLEK GRUBU (Lokanta-Oteller Ticareti)
Tayfun ALTINDİŞ
Tayfun ALTINDİŞ16.MESLEK GRUBU (Lokanta-Oteller Ticareti)
Tuncay PAŞAOĞLU
Tuncay PAŞAOĞLU16.MESLEK GRUBU (Lokanta-Oteller Ticareti)
Sadullah ÖZKAN
Sadullah ÖZKAN17.MESLEK GRUBU (Nakliyat-Depolama Ticareti)
Metin DURAL
Metin DURAL17.MESLEK GRUBU (Nakliyat-Depolama Ticareti)
Behzat AKÇALI
Behzat AKÇALI17.MESLEK GRUBU (Nakliyat-Depolama Ticareti)
Hüseyin YAŞİN
Hüseyin YAŞİN17.MESLEK GRUBU (Nakliyat-Depolama Ticareti)
Orhan ÖZKAN
Orhan ÖZKAN17.MESLEK GRUBU (Nakliyat-Depolama Ticareti)
Levent ÇAM
Levent ÇAM18.MESLEK GRUBU (Finans ve Sigorta Kuruluşları)
Pervin HORUZ TÜMKAYA
Pervin HORUZ TÜMKAYA18.MESLEK GRUBU (Finans ve Sigorta Kuruluşları)
Onur SEVİNÇLİ
Onur SEVİNÇLİ18.MESLEK GRUBU (Finans ve Sigorta Kuruluşları)
Cemalettin SEÇERLİ
Cemalettin SEÇERLİ18.MESLEK GRUBU (Finans ve Sigorta Kuruluşları)
Hasan KARAÇALI
Hasan KARAÇALI18.MESLEK GRUBU (Finans ve Sigorta Kuruluşları)
Mustafa GÖK
Mustafa GÖK18.MESLEK GRUBU (Finans ve Sigorta Kuruluşları)
Ayhan ÇİMER
Ayhan ÇİMER18.MESLEK GRUBU (Finans ve Sigorta Kuruluşları)
Sözen BOZKURT
Sözen BOZKURT19.MESLEK GRUBU (Emlak-Mimar-Mühendis)
Bülent SEKÜÇOĞLU
Bülent SEKÜÇOĞLU19.MESLEK GRUBU (Emlak-Mimar-Mühendis)
Mustafa BARIN
Mustafa BARIN19.MESLEK GRUBU (Emlak-Mimar-Mühendis)
Faruk ÇİFTÇİ
Faruk ÇİFTÇİ19.MESLEK GRUBU (Emlak-Mimar-Mühendis)
Mehmet KIRAÇ
Mehmet KIRAÇ19.MESLEK GRUBU (Emlak-Mimar-Mühendis)
Necati SERT
Necati SERT19.MESLEK GRUBU (Emlak-Mimar-Mühendis)
Ali ÇİTANAK
Ali ÇİTANAK19.MESLEK GRUBU (Emlak-Mimar-Mühendis)
Levent Hakkı YILMAZ
Levent Hakkı YILMAZ20.MESLEK GRUBU (Eğitim-Sağlık)
Serdar KİRMİT
Serdar KİRMİT20.MESLEK GRUBU (Eğitim-Sağlık)
Gülser YİĞİT
Gülser YİĞİT20.MESLEK GRUBU (Eğitim-Sağlık)
Saadet ÖZMEN
Saadet ÖZMEN20.MESLEK GRUBU (Eğitim-Sağlık)
Tahsin ÖZTEKİN
Tahsin ÖZTEKİN20.MESLEK GRUBU (Eğitim-Sağlık)
Ayşe GÖKDİKEN
Ayşe GÖKDİKEN20.MESLEK GRUBU (Eğitim-Sağlık)
Hüseyin TUNCER
Hüseyin TUNCER20.MESLEK GRUBU (Eğitim-Sağlık)
İbrahim AÇIKGÖZ
İbrahim AÇIKGÖZ21.MESLEK GRUBU (Yapı Kooperatifleri)
Rafi SÜMBÜLTEPE
Rafi SÜMBÜLTEPE21.MESLEK GRUBU (Yapı Kooperatifleri)
Ercüment KİMYON
Ercüment KİMYON21.MESLEK GRUBU (Yapı Kooperatifleri)
Mehmet KÜTÜK
Mehmet KÜTÜK21.MESLEK GRUBU (Yapı Kooperatifleri)
Ali TEKTEN
Ali TEKTEN21.MESLEK GRUBU (Yapı Kooperatifleri)