KADEM Hatay İl Temsilcisi Selma Tunç İTSO yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu

Anasayfa/İtso Haberler/Genel Haberler/KADEM Hatay İl Temsilcisi Selma Tunç İTSO yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu

KADEM Hatay İl Temsilcisi Selma Tunç İTSO yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu

KADIN ve Demokrasi Derneği (KADEM)  Hatay İl Temsilcisi Selma Tunç ve Halkla İlişkiler Komüsyon Başkanı Filiz Ilgaz İTSO yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, İTSO Başkan yardımcısı Muhsin Yeter, İTSO yönetim kurulu üyeleri Müfit Tennioğlu ve Selma Yılmaz’ın da hazır bulunduğu ziyaret sohbet ortamında geçti.

KADIN ve Demokrasi Derneği (KADEM) Hatay İl Temsilcisi Selma Tunç, İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ve yönetimine yeni görevlerinde başarılar dileyerek derneğin çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz da,  KADEM Hatay İl Temsilcisi Selma Tunç ve yönetimine çalışmalarında başarılar diledi.

13/04/18|Genel Haberler|

İTSO Eğitim Vakfından üniversite öğrencilerine geri ödemeli kredi desteği
İTSO Eğitim ve Kalkınma Vakfı, başarılı ve maddi desteğe ihtiyacı olan yükseköğrenim öğrencilerine ‘’ Geri Ödemeli Kredi’’ desteği sağlıyor. Kredi kullanmak isteyen öğrencilerin İTSO Eğitim ve Kalkınma Vakfı’nın www.itsovakfi.org.tr adlı internet sitesinde bulunan Kredi Başvuru Formu eksiksiz, tam ve doğru bir şekilde doldurmaları gerekmektedir.