İTSO YÖNETİMİ ŞEHİT UZMAN ÇAVUŞ SELİM VURDALIN CENAZESİNE KATILDI

Anasayfa/İtso Haberler/Genel Haberler/İTSO YÖNETİMİ ŞEHİT UZMAN ÇAVUŞ SELİM VURDALIN CENAZESİNE KATILDI

İTSO YÖNETİMİ ŞEHİT UZMAN ÇAVUŞ SELİM VURDALIN CENAZESİNE KATILDI

Hatay’ın Hassa ilçesinde sınır karakoluna düzenlenen terör saldırısında şehit olan Hatay’lı Şehit Uzman çavuş Selim Vurdal Karayılanda dualarla toprağa verildi. İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, İTSO Başkan yardımcısı Muhsin Yeter, İTSO Eğitim ve Kalkınma Vakfı Başkanı Doğan Erten, İTSO Eğitim ve Kalkınma Vakfı Başkan yardımcısı Saadet Özmen ve İTSO Eğitim ve Kalkınma Vakfı yönetim kurulu üyesi Hüseyin Coşkun da şehit Uzman çavuş Selim Vurdal’ın Cenazesinde hazır bulundular. İTSO yönetimi şehit ailesinin Karayılandaki evine de giderek şehit Uzman Çavuş Vurdal’ın ailesine taziyelerini ilettiler.
Karayılan Merkezde Hatay İl Müftüsü Hamdi Kavillioğlu, Şehit Uzman çavuş Selim Vurdal’ın cenaze namazını kıldırdı. Cenaze namazının ardından Şehit Uzman çavuş Selim Vurdal’ınTürk bayrağına sarılı tabutu askeri araçla Karayılan Mahallesindeki 2 Nolu Mezarlıkta dualarla toprağa verildi.
Törene; Hatay Valisi Erdal Ata, Kalkınma Bakan Yardımcısı Yusuf Coşkun, Hatay milletvekilleri Adem Yeşildal, H. Bayram Türkoğlu, M. Necmettin Ahrazoğlu, Orhan Karasayar, askeri ve mülki Erkanların yanı sıra İTSO yönetimi ve binlerce halk topluluğu katıldılar.

05/02/18|Genel Haberler|