Profession Committe Members

Home/Profession Committe Members
Zeki YILDIZ
Zeki YILDIZ1.MESLEK GRUBU (Tarım)
Ahmet Yusuf KUTLUĞ
Ahmet Yusuf KUTLUĞ1.MESLEK GRUBU (Tarım)
Nurettin KİRMİT
Nurettin KİRMİT1.MESLEK GRUBU (Tarım)
Bora ÇALDIRAN
Bora ÇALDIRAN1.MESLEK GRUBU (Tarım)
Gassan KURAN
Gassan KURAN1.MESLEK GRUBU (Tarım)
M. Emre KURAN
M. Emre KURAN1.MESLEK GRUBU (Tarım)
Özcan ÇOLAKOĞLU
Özcan ÇOLAKOĞLU1.MESLEK GRUBU (Tarım)
Ramazan KABAKLI
Ramazan KABAKLI2.MESLEK GRUBU (Maden-Toprak-Mineral)
Yusuf UÇAR
Yusuf UÇAR2.MESLEK GRUBU (Maden-Toprak-Mineral)
Ahmet BAĞLAM
Ahmet BAĞLAM2.MESLEK GRUBU (Maden-Toprak-Mineral)
Alper DAVUT
Alper DAVUT2.MESLEK GRUBU (Maden-Toprak-Mineral)
Tahsin OKUR
Tahsin OKUR2.MESLEK GRUBU (Maden-Toprak-Mineral)
Erman ARIKAN
Erman ARIKAN2.MESLEK GRUBU (Maden-Toprak-Mineral)
Cemal KIRABALI
Cemal KIRABALI2.MESLEK GRUBU (Maden-Toprak-Mineral)
Erol AYGEN
Erol AYGEN3.MESLEK GRUBU (Metal-Kimya-Plastik)
Ethem KARTAL
Ethem KARTAL3.MESLEK GRUBU (Metal-Kimya-Plastik)
Emin AŞKARGENÇ
Emin AŞKARGENÇ3.MESLEK GRUBU (Metal-Kimya-Plastik)
Nasrettin MURT
Nasrettin MURT3.MESLEK GRUBU (Metal-Kimya-Plastik)
Münir TOKER
Münir TOKER3.MESLEK GRUBU (Metal-Kimya-Plastik)
İbrahim FAKIOĞLU
İbrahim FAKIOĞLU3.MESLEK GRUBU (Metal-Kimya-Plastik)
Fahri KOCAACAR
Fahri KOCAACAR3.MESLEK GRUBU (Metal-Kimya-Plastik)
Cemal SAÇAN
Cemal SAÇAN4.MESLEK GRUBU (Gıda-Tekstil-İmalat)
Mehmet Ali BULUT
Mehmet Ali BULUT4.MESLEK GRUBU (Gıda-Tekstil-İmalat)
M. Ergün ALKAYA
M. Ergün ALKAYA4.MESLEK GRUBU (Gıda-Tekstil-İmalat)
Sedat UZUNGENÇ
Sedat UZUNGENÇ4.MESLEK GRUBU (Gıda-Tekstil-İmalat)
V. Barış TENNİOĞLU
V. Barış TENNİOĞLU4.MESLEK GRUBU (Gıda-Tekstil-İmalat)
Ahmet ERDOĞAN
Ahmet ERDOĞAN5.MESLEK GRUBU (Orman Ürünleri-Mobilya-Matbaa)
Caner R. BAŞEĞMEZ
Caner R. BAŞEĞMEZ5.MESLEK GRUBU (Orman Ürünleri-Mobilya-Matbaa)
Remzi YAYLA
Remzi YAYLA5.MESLEK GRUBU (Orman Ürünleri-Mobilya-Matbaa)
Ruhi UYSAL
Ruhi UYSAL5.MESLEK GRUBU (Orman Ürünleri-Mobilya-Matbaa)
Nadir KAYSAR
Nadir KAYSAR5.MESLEK GRUBU (Orman Ürünleri-Mobilya-Matbaa)
Müfit TENNİOĞLU
Müfit TENNİOĞLU6.MESLEK GRUBU (İnşaat)
Muzaffer SEKÜÇOĞLU
Muzaffer SEKÜÇOĞLU6.MESLEK GRUBU (İnşaat)
Burhan KANSU
Burhan KANSU6.MESLEK GRUBU (İnşaat)
Murat Sonel AYKUT
Murat Sonel AYKUT6.MESLEK GRUBU (İnşaat)
Ahmet SAKUÇOĞLU
Ahmet SAKUÇOĞLU6.MESLEK GRUBU (İnşaat)
Mehmet BAYAR
Mehmet BAYAR6.MESLEK GRUBU (İnşaat)
Nusret BARLAS
Nusret BARLAS6.MESLEK GRUBU (İnşaat)
İsmail BARIN
İsmail BARIN7.MESLEK GRUBU (Hayvancılık)
Sezer KARA
Sezer KARA7.MESLEK GRUBU (Hayvancılık)
Bilal YILDIRIM
Bilal YILDIRIM7.MESLEK GRUBU (Hayvancılık)
Hikmet TOLUN
Hikmet TOLUN7.MESLEK GRUBU (Hayvancılık)
Nedim GÜLLER
Nedim GÜLLER7.MESLEK GRUBU (Hayvancılık)
Erol TEZCAN
Erol TEZCAN8.MESLEK GRUBU (Gıda Maddeleri Toptan Ticareti)
Hıdır GÜNEŞ
Hıdır GÜNEŞ8.MESLEK GRUBU (Gıda Maddeleri Toptan Ticareti)
Hikmet TOLUN
Hikmet TOLUN7.MESLEK GRUBU (Hayvancılık)
Gazi ALTUN
Gazi ALTUN8.MESLEK GRUBU (Gıda Maddeleri Toptan Ticareti)
Süleyman DAĞ
Süleyman DAĞ8.MESLEK GRUBU (Gıda Maddeleri Toptan Ticareti)
Servet UGUTMEN
Servet UGUTMEN9.MESLEK GRUBU (Gıda Maddeleri Perakende Ticareti)
Bilal AKYEL
Bilal AKYEL9.MESLEK GRUBU (Gıda Maddeleri Perakende Ticareti)
Beşir ÇAĞAN
Beşir ÇAĞAN9.MESLEK GRUBU (Gıda Maddeleri Perakende Ticareti)
Metin KOÇ
Metin KOÇ9.MESLEK GRUBU (Gıda Maddeleri Perakende Ticareti)
Mehmet Cemil KARAÇAYLI
Mehmet Cemil KARAÇAYLI9.MESLEK GRUBU (Gıda Maddeleri Perakende Ticareti)
Tuncer AKA
Tuncer AKA9.MESLEK GRUBU (Gıda Maddeleri Perakende Ticareti)
Necat ÖZKAYA
Necat ÖZKAYA9.MESLEK GRUBU (Gıda Maddeleri Perakende Ticareti)
Muhsin YETER
Muhsin YETER10.MESLEK GRUBU (Ayakkabı-Deri-Konfeksiyon Ticareti)
Nazım DİKEN
Nazım DİKEN10.MESLEK GRUBU (Ayakkabı-Deri-Konfeksiyon Ticareti)
Ali KURT
Ali KURT10.MESLEK GRUBU (Ayakkabı-Deri-Konfeksiyon Ticareti)
Adnan MURSALOĞLU
Adnan MURSALOĞLU11.MESLEK GRUBU (Mobilya-Dayanıklı Tüketim Malları Ticareti)
Zeki ÖZDEMİR
Zeki ÖZDEMİR11.MESLEK GRUBU (Mobilya-Dayanıklı Tüketim Malları Ticareti)
Hüseyin COŞKUN
Hüseyin COŞKUN11.MESLEK GRUBU (Mobilya-Dayanıklı Tüketim Malları Ticareti)
Nedim DOĞAN
Nedim DOĞAN11.MESLEK GRUBU (Mobilya-Dayanıklı Tüketim Malları Ticareti)
Habib ALTINÖZ
Habib ALTINÖZ11.MESLEK GRUBU (Mobilya-Dayanıklı Tüketim Malları Ticareti)
M. Şamil YAPAR
M. Şamil YAPAR11.MESLEK GRUBU (Mobilya-Dayanıklı Tüketim Malları Ticareti)
Rüstem KARAGÖZOĞLU
Rüstem KARAGÖZOĞLU11.MESLEK GRUBU (Mobilya-Dayanıklı Tüketim Malları Ticareti)
Okan BELLİ
Okan BELLİ12.MESLEK GRUBU (Ulaşım Araçları)
Sezer KUSEYRİ
Sezer KUSEYRİ12.MESLEK GRUBU (Ulaşım Araçları)
Orhan GÜLSEVER
Orhan GÜLSEVER12.MESLEK GRUBU (Ulaşım Araçları)
Abdülmecit ATAR
Abdülmecit ATAR12.MESLEK GRUBU (Ulaşım Araçları)
Murat KAHVECİOĞLU
Murat KAHVECİOĞLU12.MESLEK GRUBU (Ulaşım Araçları)
Metin ÇAKICI
Metin ÇAKICI12.MESLEK GRUBU (Ulaşım Araçları)
Yusuf YILMAZ
Yusuf YILMAZ12.MESLEK GRUBU (Ulaşım Araçları)
Mahir TANER
Mahir TANER13.MESLEK GRUBU (İnşaat Malzemeleri-Hırdavat Ticareti)
Ahmet TANER
Ahmet TANER13.MESLEK GRUBU (İnşaat Malzemeleri-Hırdavat Ticareti)
Ali İNAN
Ali İNAN13.MESLEK GRUBU (İnşaat Malzemeleri-Hırdavat Ticareti)
Muharrem İNAN
Muharrem İNAN13.MESLEK GRUBU (İnşaat Malzemeleri-Hırdavat Ticareti)
Şeref COŞKUN
Şeref COŞKUN13.MESLEK GRUBU (İnşaat Malzemeleri-Hırdavat Ticareti)
Nihad BELLİ
Nihad BELLİ13.MESLEK GRUBU (İnşaat Malzemeleri-Hırdavat Ticareti)
İzzet UÇUM
İzzet UÇUM13.MESLEK GRUBU (İnşaat Malzemeleri-Hırdavat Ticareti)
Doğan ERTEN
Doğan ERTEN14.MESLEK GRUBU (Enerji-Akaryakıt Ticareti)
Fuat KESER
Fuat KESER14.MESLEK GRUBU (Enerji-Akaryakıt Ticareti)
Ali İSAİSAOĞULLARI
Ali İSAİSAOĞULLARI14.MESLEK GRUBU (Enerji-Akaryakıt Ticareti)
Faruk RENDE
Faruk RENDE14.MESLEK GRUBU (Enerji-Akaryakıt Ticareti)
Ayşe İSAİSAOĞLULLARI
Ayşe İSAİSAOĞLULLARI14.MESLEK GRUBU (Enerji-Akaryakıt Ticareti)
Mustafa ERTEN
Mustafa ERTEN14.MESLEK GRUBU (Enerji-Akaryakıt Ticareti)
Nazım ÇIPLAK
Nazım ÇIPLAK14.MESLEK GRUBU (Enerji-Akaryakıt Ticareti)
Mehmet ÜNÜVAR
Mehmet ÜNÜVAR15.MESLEK GRUBU (Kozmetik-Medikal-Bilgisayar Ticareti)
R. Sanem AKPINAR
R. Sanem AKPINAR15.MESLEK GRUBU (Kozmetik-Medikal-Bilgisayar Ticareti)
Adnan ŞANLI
Adnan ŞANLI15.MESLEK GRUBU (Kozmetik-Medikal-Bilgisayar Ticareti)
Yusuf GÖKAY
Yusuf GÖKAY15.MESLEK GRUBU (Kozmetik-Medikal-Bilgisayar Ticareti)
İlhan GEÇİCİ
İlhan GEÇİCİ15.MESLEK GRUBU (Kozmetik-Medikal-Bilgisayar Ticareti)
Hayati SONAY
Hayati SONAY15.MESLEK GRUBU (Kozmetik-Medikal-Bilgisayar Ticareti)
Derviş Değer AKPINAR
Derviş Değer AKPINAR15.MESLEK GRUBU (Kozmetik-Medikal-Bilgisayar Ticareti)
Serdar ÇOTULAY
Serdar ÇOTULAY16.MESLEK GRUBU (Lokanta-Oteller Ticareti)
Aydın KIVAŞ
Aydın KIVAŞ16.MESLEK GRUBU (Lokanta-Oteller Ticareti)
Bayram ALPAGÜL
Bayram ALPAGÜL16.MESLEK GRUBU (Lokanta-Oteller Ticareti)
Yılmaz ARSLAN
Yılmaz ARSLAN16.MESLEK GRUBU (Lokanta-Oteller Ticareti)
Fatih ÖZDEN
Fatih ÖZDEN16.MESLEK GRUBU (Lokanta-Oteller Ticareti)
Tayfun ALTINDİŞ
Tayfun ALTINDİŞ16.MESLEK GRUBU (Lokanta-Oteller Ticareti)
Tuncay PAŞAOĞLU
Tuncay PAŞAOĞLU16.MESLEK GRUBU (Lokanta-Oteller Ticareti)
Sadullah ÖZKAN
Sadullah ÖZKAN17.MESLEK GRUBU (Nakliyat-Depolama Ticareti)
M. Kemal KUTLU
M. Kemal KUTLU17.MESLEK GRUBU (Nakliyat-Depolama Ticareti)
Metin DURAL
Metin DURAL17.MESLEK GRUBU (Nakliyat-Depolama Ticareti)
Behzat AKÇALI
Behzat AKÇALI17.MESLEK GRUBU (Nakliyat-Depolama Ticareti)
Bülent AYMEN
Bülent AYMEN17.MESLEK GRUBU (Nakliyat-Depolama Ticareti)
Hüseyin YAŞİN
Hüseyin YAŞİN17.MESLEK GRUBU (Nakliyat-Depolama Ticareti)
Orhan ÖZKAN
Orhan ÖZKAN17.MESLEK GRUBU (Nakliyat-Depolama Ticareti)
Levent ÇAM
Levent ÇAM18.MESLEK GRUBU (Finans ve Sigorta Kuruluşları)
Pervin HORUZ TÜMKAYA
Pervin HORUZ TÜMKAYA18.MESLEK GRUBU (Finans ve Sigorta Kuruluşları)
Onur SEVİNÇLİ
Onur SEVİNÇLİ18.MESLEK GRUBU (Finans ve Sigorta Kuruluşları)
Cemalettin SEÇERLİ
Cemalettin SEÇERLİ18.MESLEK GRUBU (Finans ve Sigorta Kuruluşları)
Hasan KARAÇALI
Hasan KARAÇALI18.MESLEK GRUBU (Finans ve Sigorta Kuruluşları)
Mustafa GÖK
Mustafa GÖK18.MESLEK GRUBU (Finans ve Sigorta Kuruluşları)
Ayhan ÇİMER
Ayhan ÇİMER18.MESLEK GRUBU (Finans ve Sigorta Kuruluşları)
Sözen BOZKURT
Sözen BOZKURT19.MESLEK GRUBU (Emlak-Mimar-Mühendis)
Bülent SEKÜÇOĞLU
Bülent SEKÜÇOĞLU19.MESLEK GRUBU (Emlak-Mimar-Mühendis)
Gül Melek AKAR
Gül Melek AKAR19.MESLEK GRUBU (Emlak-Mimar-Mühendis)
Faruk ÇİFTÇİ
Faruk ÇİFTÇİ19.MESLEK GRUBU (Emlak-Mimar-Mühendis)
Mehmet KIRAÇ
Mehmet KIRAÇ19.MESLEK GRUBU (Emlak-Mimar-Mühendis)
Necati SERT
Necati SERT19.MESLEK GRUBU (Emlak-Mimar-Mühendis)
Ali ÇİTANAK
Ali ÇİTANAK19.MESLEK GRUBU (Emlak-Mimar-Mühendis)
Levent Hakkı YILMAZ
Levent Hakkı YILMAZ20.MESLEK GRUBU (Eğitim-Sağlık)
Serdar KİRMİT
Serdar KİRMİT20.MESLEK GRUBU (Eğitim-Sağlık)
Gülser YİĞİT
Gülser YİĞİT20.MESLEK GRUBU (Eğitim-Sağlık)
Saadet ÖZMEN
Saadet ÖZMEN20.MESLEK GRUBU (Eğitim-Sağlık)
Tahsin ÖZTEKİN
Tahsin ÖZTEKİN20.MESLEK GRUBU (Eğitim-Sağlık)
Ayşe GÖKDİKEN
Ayşe GÖKDİKEN20.MESLEK GRUBU (Eğitim-Sağlık)
Hüseyin TUNCER
Hüseyin TUNCER20.MESLEK GRUBU (Eğitim-Sağlık)
İbrahim AÇIKGÖZ
İbrahim AÇIKGÖZ21.MESLEK GRUBU (Yapı Kooperatifleri)
Rafi SÜMBÜLTEPE
Rafi SÜMBÜLTEPE21.MESLEK GRUBU (Yapı Kooperatifleri)
Ercüment KİMYON
Ercüment KİMYON21.MESLEK GRUBU (Yapı Kooperatifleri)
Mehmet KÜTÜK
Mehmet KÜTÜK21.MESLEK GRUBU (Yapı Kooperatifleri)
Ali TEKTEN
Ali TEKTEN21.MESLEK GRUBU (Yapı Kooperatifleri)